שירות כחול לבן בלבד    מבצע גרירה עלינו, תוך 30 דקות אצלך! חייגו: 053-343-6074

קונה רכבים לפירוק בבית דגן

תוכן עניינים

השאירו פרטים עכשיו וניצור עמכם קשר למתן הצעת מחיר משתלמת ביותר

המאמר נכתב ע"י החברה המובילה לקניית רכבים לפירוק ולנסיעה מכל הסוגים

קונה רכבים לפירוק ונסיעה, מעוקלים וללא מנוע במזומן

בית דגן מתמחה בקניית רכבים לפירוק ומחזור. השירותים שלהם זמינים בכל הארץ וידועים בשירות הלקוחות הנהדר שלהם. פוסט זה בבלוג בוחן את היתרונות של השימוש בבית דגן לפירוק ומחזור רכבים, לרבות מחויבותם לקיימות סביבתית, רשת תחנות השירות הענפה שלהם ושירות הלקוחות המצוין שלהם.

מחויבות לקיימות סביבתית

בית דגן מחויב לקיימות סביבתית בכך שהוא מבטיח כי כל המכוניות שהם רוכשים לפירוק ומחזור ייפטרו בצורה ידידותית לסביבה. הם משתמשים בחומרים ממוחזרים לאחר הצריכה ושואפים לצמצם את ההשפעה הסביבתית שלהם. המחויבות של בית דגן לקיימות סביבתית מתבטאת עוד יותר במעורבותם ביוזמות סביבתיות שונות ומחויבותם לעדכן את השירותים שלהם בתקנות הסביבתיות העדכניות ביותר. רשת תחנות השירות הענפה שלהם נותנת גם את המחויבות שלהם לקיימות סביבתית. לבית דגן תחנות שירות הממוקמות בערים מרכזיות ברחבי הארץ, מה שמקל על הלקוחות לגשת לשירותיהם. זה מאפשר ללקוחות לבצע פירוק ומחזור מהיר ויעיל של מכוניותיהם, תוך צמצום כמות הזמן והמשאבים הנדרשים לתהליך.

שירות לקוחות מעולה: בית דגן ידוע בשירות הלקוחות המעולה שלהם. יש להם צוות מנוסה ובעל ידע שיכול לענות על כל שאלה שיש ללקוחות לגבי השירותים שלהם. הם זמינים גם לסייע ללקוחות בתהליך הפירוק והמחזור, במידת הצורך. המחויבות של בית דגן לשירות לקוחות הופכת אותם לבחירה המושלמת לכל מי שמחפש לקנות מכוניות לפירוק ומיחזור. לסיכום, בית דגן היא החברה המושלמת לקניית רכבים לפירוק ומחזור. המחויבות שלהם לקיימות סביבתית, רשת תחנות השירות הנרחבת שלהם ושירות הלקוחות המצוין שלהם הופכים אותם לבחירה מצוינת עבור כל מי שמחפש שירות אמין של פירוק ומחזור רכבים.

רשת ענפה של תחנות שירות

בית דגן מספק שירותי פירוק ומחזור רכבים ללקוחות ברחבי הארץ. לחברה רשת של תחנות שירות הממוקמות בערים ויישובים מרכזיים ברחבי ישראל, מה שמקל על הלקוחות לגשת לשירותיהם. בתחנות שירות אלו לקוחות יכולים לפרק ולמחזר את רכבם בצורה בטוחה ויעילה. בנוסף, הם יכולים לרכוש חלקים או לקבל ייעוץ מהצוות הבקיא. הנוכחות של בית דגן בשוק מביאה לכך שהלקוחות יכולים לגשת לשירותיהם בצורה נוחה ובזמן. כמו כן, רשת תחנות השירות הרחבה של החברה מבטיחה כי שירותיהן יהיו נגישים ללקוחות המתגוררים באזורים עירוניים וכפריים כאחד. זה מאפשר ללקוחות לגשת לשירותיה של חברה מהימנה ומנוסה מבלי לנסוע רחוק מדי. הגישה הממוקדת בלקוחות של בית דגן אפשרה להם לבנות רשת חזקה של תחנות שירות ברחבי הארץ, מה שהופך אותן לבחירה המתאימה לפירוק ומיחזור רכבים.

שירות לקוחות מעולה

בית דגן מתחייב להעניק ללקוחות את השירות הטוב ביותר שניתן. הצוות המנוסה של נציגי שירות הלקוחות שלהם עומד לרשותם כדי לענות על כל שאלה שיש ללקוחות, והם תמיד מוכנים לעשות את הקילומטר הנוסף כדי להבטיח שהלקוחות יהיו מרוצים מהשירותים שהם מספקים. הנציגים ייצאו מגדרם כדי להבטיח שהלקוחות יבינו את התהליך ויהיה מרוצים מהתוצאה הסופית. לבית דגן יש גם רשת ענפה של תחנות שירות ברחבי הארץ, כך שהלקוחות יכולים להיות בטוחים שמכוניתם תטופל בזמן. בנוסף לשירות הלקוחות המצטיין, בית דגן מציע גם מגוון שירותים שנועדו להפוך את פירוק ומיחזור הרכב לפשוט וללא מתח ככל האפשר. הלקוחות יכולים לסמוך על בית דגן שידאג לכל התהליך מתחילתו ועד סופו. בית דגן מחויב גם לקיימות סביבתית, כך שהלקוחות יכולים להיות רגועים שהרכבים שלהם ממוחזרים בצורה ידידותית לסביבה. בית דגן מחויב לתת את השירות הטוב ביותר האפשרי ולעזור ללקוחות להפיק את המקסימום מחוויית פירוק ומיחזור הרכב שלהם.

יתרונות לחיסכון בעלויות ובזמן

בית דגן מציע הטבה לחיסכון בעלויות ובזמן ללקוחות המעוניינים למחזר את רכביהם הישנים. החברה השקיעה ברשת חזקה של תחנות שירות ברחבי הארץ המאפשרת גישה מהירה וקלה לשירותי פירוק רכבים. יתר על כן, בית דגן מציע מחירים תחרותיים ותהליך פשוט לניצול של הלקוחות. כמו כן, בית דגן מחויב לקיימות סביבתית, ומחויבות זו באה לידי ביטוי בשירותי פירוק הרכבים שלהם. בחברה מועסקים טכנאים מיומנים הבקיאים בפירוק ומיחזור מכוניות. זה לא רק חוסך זמן, אלא גם מבטיח את השלמת התהליך בצורה בטוחה ואחראית. בית דגן מציע גם שירות לקוחות מעולה. הצוות בקיא ומוכן לענות על כל שאלה שיש ללקוחות. הם גם שמחים לתת הצעות מחיר וייעוץ לגבי הדרך הטובה ביותר להתקדם בפירוק ומיחזור רכבים. יתר על כן, צוות שירות הלקוחות תמיד זמין ומוכן לעזור ללקוחות בכל בעיה שיש להם. בסך הכל, בית דגן הוא בחירה מצוינת עבור לקוחות המחפשים שירותי פירוק ומחזור רכבים. המחויבות שלהם לשירות לקוחות, קיימות סביבתית ורשת תחנות השירות הענפה שלהם הופכים אותם לבחירה אידיאלית. יתרה מזאת, התמחור התחרותי שלהם והגישה הקלה לשירותים הופכים אותם לאופציה מצוינת למי שמחפש לחסוך זמן וכסף.

חוות דעת של לקוחות

בית דגן זכו למוניטין רב על מחויבותם לשירות ושביעות רצון הלקוחות. לקוחות שיבחו בעקביות את הצוות הבקיא שלהם ואת השירות המהיר והיעיל שהם מספקים. לקוחות רבים גם הגיבו על המחויבות של החברה לקיימות סביבתית, וציינו שהם תמיד מחפשים דרכים להפחית את ההשפעה הסביבתית שלהם. בית דגן ידוע במיוחד בזכות רשת תחנות השירות הענפה שלהם, המאפשרת ללקוחות גישה מהירה ונוחה לשירותים הדרושים להם. בנוסף, לקוחות שיבחו את בית דגן על המחירים ההוגנים והמחויבות שלהם למיחזור ושימוש חוזר. לקוחות גם הגיבו על איכות החלקים שהם מספקים, וציינו שהם איכותיים ועמידים. בקיצור, המחויבות של בית דגן לשירות לקוחות ואיכות זיכתה אותם בביקורות זוהרות מלקוחות.

המחויבות של בית דגן לקיימות סביבתית, רשת תחנות השירות הענפה שלהם ושירות הלקוחות המעולה שלהם הופכים אותם לבחירה מצוינת לפירוק ומחזור רכבים.

מחירון רכבים לפירוק לפי סוג רכב
שירותים נוספים

תהליך של פירוק רכב הוא למעשה השלב האחרון בחייו של הרכב. במסגרת שירות פירוק רכבים – מוסרים מהרכב כל חלקיו והברזל שנשאר מועבר לתהליך שנקרא גריטה (מהמילה גרוטאה).
לרוב, הברזל מותך ונמכר לחברות ו/או מפעלים הצורכים ברזל.

מכירת רכב לפירוק מומלץ לבצע בשני תרחישים מרכזיים:
1. הרכב היה מעורב בתאונת דרכים שהשביתה אותו ובעקבותיה הוא ירד מהכביש.

2. הרכב הזדקן / עשה את שלו – אין הצדקה להחזיק אותו מבחינה כלכלית והסיכוי למכור אותו לשוק הפרטי נמוכים עד אפסיים.

מטבע הדברים, הסכום הסופי משתנה על בסיס שנתון הרכב, מצב מכני, שלדה ופרמטרים רבים אחרים. בתהליך של מכירת רכבים אצלנו, לפירוק כל רכב נבדק בקפידה ומחירו מוערך בצורה הוגנת.

רכבים שמגיעים למצב של פירוק לרוב שווים הרבה פחות ממחיר המחירון שלהם וניתן לקבל עליהם במקרים מסוימים 10% מערך הרכב או כמה אלפי שקלים בודדים.
לרוב התשלום מבוצע במזומן.

תהליך של פירוק רכבים מבוצע לרוב במגרשי פירוק רכבים פרטיים. יש לא מעט כאלה אבל לצערנו, כמו בכל תחום – גם לא מעט שרלטנים. יש לבדוק טוב טוב את המגרש בטרם מחליטים להתקדם איתו.
היו לא מעט מקרים בהם נאמר לבעל הרכב כי הוא פורק וירד מהכביש אך בפועל הרכב המשיך לנוע בחופשיות.

באם החלטתם לפרק את הרכב, הפרוצדורה היא כזו:

1. יש לבטל את רשיון הרכב במשרד התחבורה. זה דורש נוכחות של בעל הרכב או מיופה כוח מטעמו.
2. יש להגיע למשרד הרישוי מצוידים עם רשיון הרכב, תעודת זהו וכן למלא טופס לביטול רישום הרכב.
3. חשוב לדעת – רכבים אשר מוטל עליהם עיקול, שעבוד או מגבלה כלשהי – לא ניתן לבטל את רשיונם.
4. מרגע ביטול רשיון הרכב אסור לנסוע איתו, למעט הגעה למגרש הפירוק.

משרד התחבורה, בשיתוף עם המשרד לאיכות הסביבה – יוצאים כל כמה זמן עם תוכנית שמטרתה לעודד בעלי רכבים לשלוח את רכבם לפירוק, ולקבל תמורה הוגנת עבור רכבם.
ישנם תנאים ספציפיים המשתנים לעת לעת על מנת לקבל כסף מהמדינה במסגרת תכנית זו.
מידע נוסף על כך ניתן למצאו כאן

אנו כמובן מודעים לנושא שיש רכבים מושבתים 🙂 במקרים כאלה אנו מספקים שירותי גרירה לרכב על חשבוננו עד למגרש הפירוק.

בשמחה, ניתן ליצור עימנו קשר דרך הטלפון או דרך הטופס שבאתר. נשתמע!

קישורים חיצוניים למידע ולהורדת טפסים ממשרד התחבורה
לקוחות ממליצים עלינו
למה כדאי לכם לעבוד איתנו?

יחס אישי ואדיב

עמידה בזמנים

מחיר הוגן

מקצועיות ואמינות

ותק וניסיון רב שנים

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים ולחפש קונה רכבים לפירוק זמין באזורכם?
השאירו פרטים בטופס עכשיו ונציג מטעם החברה ייצור עמכם קשר בהקדם האפשרי למתן ייעוץ מקצועי, הכוונה והצעה משתלמת שלא תוכלו לסרב לה.

דילוג לתוכן