שירות כחול לבן בלבד    מבצע גרירה עלינו, תוך 30 דקות אצלך! חייגו: 053-343-6074

קונה רכבים לפירוק – מגיע אליכם, גורר ומשלם

תוכן עניינים

השאירו פרטים עכשיו וניצור עמכם קשר למתן הצעת מחיר משתלמת ביותר

המאמר נכתב ע"י החברה המובילה לקניית רכבים לפירוק ולנסיעה מכל הסוגים

קונה רכבים לפירוק ונסיעה, מעוקלים וללא מנוע במזומן

יש לך רכב שהיית רוצה להיפטר ממנו אבל לא רוצה לעבור את הטרחה של מכירתו? אל תחפש עוד! קונה רכבים לפירוק יגיע אליכם, יגרור את רכבכם וישלם לכם על כך. פוסט זה בבלוג ידון כיצד התהליך עובד וביתרונות השימוש בשירות זה.

מה זה קונה רכבים לפירוק?

קונה רכבים לפירוק הוא שירות שירכוש מכם את הרכב שלכם מבלי שתצטרכו לעבור את הטרחה של מכירתו. הם יבואו אליך, יגררו את המכונית שלך וישלמו לך על זה. שירות זה מצוין למי שאין לו זמן או כוח לעבור את תהליך מכירת הרכב שלו.

איך זה עובד?: התהליך פשוט. כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם קניות רכבים לפירוק ולספק מידע על הרכב שלכם. לאחר מכן, הם יתנו לך הצעת מחיר ויארגנו גרר שיגיע למקום שלך כדי לאסוף את המכונית. לאחר איסוף הרכב, הם ישלמו לך עבורו ויעבירו אותו למתקן שלהם לפירוק.

יתרונות השימוש ב-Buys Cars לפירוק: ישנם יתרונות רבים בשימוש ב- Buys Cars לפירוק. ראשית, אתה לא צריך לעבור את הטרחה של מכירת המכונית שלך. אינך צריך לפרסם מודעות, להתמקח על מחירים או לדאוג להתמודדות עם זרים. בנוסף, הם ישלמו לך עבור המכונית שלך ללא קשר למצב. לכן, גם אם המכונית לא במצב הכי טוב, עדיין תוכל לקבל עליה קצת כסף. לבסוף, הם ידאגו לגרירה ואף יוכלו לספק לכם רכב מושאל בזמן שהם מעבדים את הרכב שלכם. בסך הכל, קונה רכבים לפירוק הוא שירות מעולה למי שרוצה להיפטר ממכוניתו בלי הטרחה של מכירתו. הם יבואו אליך, יגררו את המכונית שלך וישלמו לך על זה. הם יכולים גם לספק לך רכב מושאל בזמן שהם מעבדים את המכונית שלך. לכן, אם אתם מחפשים דרך קלה להיפטר מהמכונית שלכם, קונה רכבים לפירוק היא אופציה מצוינת.

איך קונה מכוניות לפירוק?

קונה רכבים לפירוק הוא שירות שיגיע אליכם ויגרר את רכבכם, לא משנה באיזה מצב הוא נמצא, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לספק להם את המידע הדרוש על הרכב שלכם והם יקחו אותו משם. הם ישלחו גרר לאסוף את המכונית שלך ולהעביר אותה למפרקים שלהם, שם היא תפורק ותמוחזר. לאחר פירוק הרכב יספקו לכם צ'ק על הסכום שסוכם. השירות של קונה רכבים לפירוק נוח להפליא, שכן אינכם צריכים לדאוג מלנסות למכור את רכבכם או להתנהל מול קונים פרטיים. כל שעליכם לעשות הוא לספק להם את המידע הדרוש על הרכב שלכם והם ידאגו לכל השאר. זו גם דרך מצוינת להרוויח קצת כסף מיותר, שכן Buys Cars for Demanting תשלם לך עבור המכונית שלך ללא קשר למצבו. קונה רכבים לפירוק היא אופציה מצוינת למי שרוצה להיפטר ממכוניתו מבלי לעבור את הטרחה של מכירתו. זוהי אפשרות נוחה שמשלמת לך עבור המכונית שלך, לא משנה באיזה מצב היא נמצאת. זו גם דרך מצוינת להרוויח קצת כסף נוסף, שכן הם ישלמו לך עבור המכונית שלך ללא קשר למצבו. אז אם יש לכם רכב ישן שאתם צריכים להיפטר ממנו, שקול להשתמש ב-Buys Cars לפירוק. הם יבואו אליך, יגררו אותו משם וישלמו לך על זה.

יתרונות השימוש במכוניות קונה לפירוק

קונה רכבים לפירוק היא דרך מצוינת להיפטר מהמכונית הלא רצויה שלך מבלי שתצטרך לעבור את הטרחה של מכירתו. השירות פשוט וישיר; הם יבואו אליך, יגררו את המכונית שלך וישלמו לך על זה. המשמעות היא שאינכם צריכים לדאוג לגבי סידור גרר או מסירת הרכב בעצמכם. בנוסף, אינך צריך לדאוג למכירת המכונית שלך, מה שיכול להיות תהליך שלוקח זמן ומייגע. יתרון נוסף בשימוש ב-Buys Cars לפירוק הוא שהם משלמים לכם במזומן, וזה נוח ומאפשר לכם לקבל את הכסף שאתם צריכים במהירות. יתר על כן, הם ידאגו לכל הניירת הכרוכה בכך, כך שאינך צריך לדאוג בקשר לזה. לבסוף, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שהמכונית שלך תמוחזר בצורה ידידותית לסביבה. לסיכום, קונה רכבים לפירוק היא דרך מצוינת להיפטר מהר ובקלות מהרכב. הם יבואו אליך, יגררו את המכונית שלך וישלמו לך על זה במזומן. בנוסף, אינכם צריכים לדאוג לגבי סידור גרר או מכירת רכבכם, והניירת תטופל עבורכם. והכי חשוב, המכונית שלך תמוחזר בצורה ידידותית לסביבה.

דברים שכדאי לזכור

כאשר אתה חושב להשתמש ב-Buys Cars לפירוק, יש כמה דברים שכדאי לזכור. בראש ובראשונה, עליך להקפיד להבין את התנאים וההגבלות של השירות לפני שאתה מתחייב. זה כולל הבנה של כל עלויות הקשורות לשירות, כגון דמי גרירה, והבטחת שהמכונית זכאית לשירות. חשוב גם לוודא שאתה מודע לכל התקנות הרלוונטיות של המדינה או המקומיות בנוגע לסילוק מכוניות. חשוב גם לשקול את ערך המכונית שלך לפני שאתה משתמש בשירות זה. אם המכונית במצב טוב ויש פוטנציאל לקבל יותר כסף על ידי מכירתו בעצמך, אז אולי כדאי להקדיש את הזמן לעשות זאת במקום. מצד שני, אם הרכב במצב גרוע או לא שווה את המאמץ למכור אותו, אז שירות זה עשוי להיות אופציה מצוינת. לבסוף, אם בכל זאת החלטתם להשתמש ב-Buys Cars לצורך פירוק, ודאו כי אתם מקבלים הוכחה לעסקה. זה יכול להיות בצורה של קבלה או חוזה חתום. הוכחה לעסקה תעזור להגן עליך במקרה של בעיה כלשהי בשירות. בסך הכל, קניית רכבים לפירוק יכולה להיות דרך מצוינת להיפטר ממכונית ישנה מבלי שתצטרך לעבור את הטרחה של מכירתו בעצמך. רק זכור לקרוא את התנאים וההגבלות של השירות ולשקול את שווי המכונית שלך לפני השימוש בשירות. לבסוף, הקפד לקבל הוכחה לעסקה כדי להגן על עצמך במקרה של בעיות כלשהן.

סיכום

ישנם יתרונות רבים לשימוש ב-Buys Cars לפירוק בכל הנוגע להיפטר ממכונית ישנה. התהליך נוח ונטול מתחים, כאשר החברה מגיעה אליכם וגוררת את הרכב בחינם. בנוסף, אתה יכול לקבל תשלום עבור המכונית שלך, גם אם היא לא במצב הטוב ביותר. עם שירות זה, אינך צריך לדאוג מהטרחה של מכירה או סילוק של רכב ישן. בין אם אתם מחפשים להיפטר ממכונית שכבר לא עובדת, או סתם רוצים לקבל כסף נוסף, קונה רכבים לפירוק היא אופציה מצוינת.

קונה רכבים לפירוק היא דרך מצוינת להיפטר מהמכונית שלך ללא הטרחה של מכירתו. זה נוח, מהיר ומשלם לך על המכונית שלך. הקפד לבדוק אם השירות זמין באזור שלך ולקרוא את התנאים וההגבלות לפני שתסכים אליו.

מחירון רכבים לפירוק לפי סוג רכב
שירותים נוספים

תהליך של פירוק רכב הוא למעשה השלב האחרון בחייו של הרכב. במסגרת שירות פירוק רכבים – מוסרים מהרכב כל חלקיו והברזל שנשאר מועבר לתהליך שנקרא גריטה (מהמילה גרוטאה).
לרוב, הברזל מותך ונמכר לחברות ו/או מפעלים הצורכים ברזל.

מכירת רכב לפירוק מומלץ לבצע בשני תרחישים מרכזיים:
1. הרכב היה מעורב בתאונת דרכים שהשביתה אותו ובעקבותיה הוא ירד מהכביש.

2. הרכב הזדקן / עשה את שלו – אין הצדקה להחזיק אותו מבחינה כלכלית והסיכוי למכור אותו לשוק הפרטי נמוכים עד אפסיים.

מטבע הדברים, הסכום הסופי משתנה על בסיס שנתון הרכב, מצב מכני, שלדה ופרמטרים רבים אחרים. בתהליך של מכירת רכבים אצלנו, לפירוק כל רכב נבדק בקפידה ומחירו מוערך בצורה הוגנת.

רכבים שמגיעים למצב של פירוק לרוב שווים הרבה פחות ממחיר המחירון שלהם וניתן לקבל עליהם במקרים מסוימים 10% מערך הרכב או כמה אלפי שקלים בודדים.
לרוב התשלום מבוצע במזומן.

תהליך של פירוק רכבים מבוצע לרוב במגרשי פירוק רכבים פרטיים. יש לא מעט כאלה אבל לצערנו, כמו בכל תחום – גם לא מעט שרלטנים. יש לבדוק טוב טוב את המגרש בטרם מחליטים להתקדם איתו.
היו לא מעט מקרים בהם נאמר לבעל הרכב כי הוא פורק וירד מהכביש אך בפועל הרכב המשיך לנוע בחופשיות.

באם החלטתם לפרק את הרכב, הפרוצדורה היא כזו:

1. יש לבטל את רשיון הרכב במשרד התחבורה. זה דורש נוכחות של בעל הרכב או מיופה כוח מטעמו.
2. יש להגיע למשרד הרישוי מצוידים עם רשיון הרכב, תעודת זהו וכן למלא טופס לביטול רישום הרכב.
3. חשוב לדעת – רכבים אשר מוטל עליהם עיקול, שעבוד או מגבלה כלשהי – לא ניתן לבטל את רשיונם.
4. מרגע ביטול רשיון הרכב אסור לנסוע איתו, למעט הגעה למגרש הפירוק.

משרד התחבורה, בשיתוף עם המשרד לאיכות הסביבה – יוצאים כל כמה זמן עם תוכנית שמטרתה לעודד בעלי רכבים לשלוח את רכבם לפירוק, ולקבל תמורה הוגנת עבור רכבם.
ישנם תנאים ספציפיים המשתנים לעת לעת על מנת לקבל כסף מהמדינה במסגרת תכנית זו.
מידע נוסף על כך ניתן למצאו כאן

אנו כמובן מודעים לנושא שיש רכבים מושבתים 🙂 במקרים כאלה אנו מספקים שירותי גרירה לרכב על חשבוננו עד למגרש הפירוק.

בשמחה, ניתן ליצור עימנו קשר דרך הטלפון או דרך הטופס שבאתר. נשתמע!

קישורים חיצוניים למידע ולהורדת טפסים ממשרד התחבורה
לקוחות ממליצים עלינו
למה כדאי לכם לעבוד איתנו?

יחס אישי ואדיב

עמידה בזמנים

מחיר הוגן

מקצועיות ואמינות

ותק וניסיון רב שנים

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים ולחפש קונה רכבים לפירוק זמין באזורכם?
השאירו פרטים בטופס עכשיו ונציג מטעם החברה ייצור עמכם קשר בהקדם האפשרי למתן ייעוץ מקצועי, הכוונה והצעה משתלמת שלא תוכלו לסרב לה.

דילוג לתוכן